Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, a telefon felismer...

Mit tegyek, a telefon felismeri a kártyát, de mégis elutasítja?

Figyelt kérdés

Nos van egy X8-am, amit újonnan vettem 2 éve, tökéletesen működött mindaddig, amíg egyszer csak ki nem írta, hogy helyezzen be sim kártyát! A SIM kártyám az biztos, hogy jó, mert a másik telóban tökéletesen működik!

Gondoltam kernelt cserélek rajta, hátha az a baja, de amikor a bootloadert ki akarom nyitni akkor ugyebár ki kell kapcsolni a Pin kódot, de nem tudom kikapcsolni!

Mert kiírja, hogy a SIM kártya zárolva van, ha beleteszem a kártyámat akkor PIN kód beírás után megfagy, nem hozza elő az ikonokat, a kikapcsoló gombot azt veszi! Ha meg nincs benne a kártya és megpróbálom kikapcsolni a PIN kód kérését akkor hiába írom be a kódom a saját pin kódom, nem fogadja el! Mit tudok tenni?


2013. ápr. 1. 15:08
 1/1 A kérdező kommentje:
elnézést a kérdést rosszul tettem fel! nem ismeri fel a sim kártyát, de a pin kódot kéri!!
2013. ápr. 6. 03:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!