Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri egy szerete...

Csezola kérdése:

Szerintetek megéri egy szeretett HTC wildfire s t (biztos forrásbol) lecserélni egy Hauweii Assend G300 lecserélni?

Figyelt kérdés
7 honapja használom a HTC t szeretem de szeretném lecserélni egy Hauweii Assend G300 ra (árak(HTC=16000+11000=Hauweii=27000))(a Hauweii t Google segített kifejleszteni) megéri????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

#Android #okostelefon #HTC?HTC wildfire s #Hauweii Assend #Hauweii Assend 300
2013. márc. 29. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megéri.


a Hauweii t Google segített kifejleszteni)


A Huaweii már azelőtt gyártott telefonokat meg mobilnetes stickeket és más egyéb elektronikai eszközöket, mint ahogy a google világuralomra tört volna az androiddal. Ez egy google-tól független cég.

2013. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod már én is eldöntöttem megveszem de kellet a biztatás
2013. márc. 30. 08:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként amiben különböznek abba jobb a g300 4 fölös képernyő 1Gh és profi stb. a többiben majdnem egyformák
2013. márc. 30. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!