Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

4 éve vettem egy LG telefont, ami most úgy tűnik kezd meghalni. Holnap viszem szervízbe, csak kíváncsi vagyok, van-e itt valaki, akinek hasonló problémája van a telefonjával, illetve hogy ezt meg lehet-e javítani.

Tegnap netezés közbe kikapcsolt csak úgy magától és azóta amikor bekapcsolom a telefont, rendesen beütöm a pin kódot, de amint betölt a telefon egy sima fekete háttér jön ki, sem az érintőkijelző, se a gombok nem működnek, se billentyűzár se semmi. Csak úgy tudom kikapcsolni ha kiveszem az aksiját. Próbáltam egy másik telefonról felhívni, de nem lehet, mert "nem elérhető". Egyébként egy LG GT500as telefonról van szó, eddig nem volt vele probléma, vigyáztam is rá, nem vágtam földhöz és semmi hasonló.

Szóval bárkinek bármi ötlete van arra, hogy mi a baja? Meg lehet javítani?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. márc. 28. 10:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!