Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet számítógépről...

Hecvid kérdése:

Hogyan lehet számítógépről telefonra képet/játékot feltenni kábel nélkül?

Figyelt kérdés

Egy Nokia N95 8Gb telefonról lenne szó aminek nincs meg az USB kábele, de hallotam hogy bluetooth-on keresztül ez lehetséges az adatátvitel, csak nem tudom hogyan.

Tehát a kérdés ennek a megvalósítása lenne(nem feltétlen ragaszkodom a bluetooth-hoz)

Most főképp erre a megoldásra lenne szükségem, de ha van egy álltalános megoldást is megköszönnék.



2013. márc. 19. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van a számítógépedben Bluetooth(újabb laptopok jó részénél már alapfelszereltség) akkor kell lennie jobb alul egy kis Bluetooth logónak a tálcán, ha arra rá klikkelsz akkor valószínűleg találsz olyat, hogy eszközök felderítése, elvileg össze kell párosítanod a két eszközt, valószínűleg fog biztonsági kódot is kérni és ha ezzel megvagy akkor simán a fájlon, sajátgépben vagy intézőben jobb klikk->küldés->eszköz neve ott pedig fogadod és telepíted/hallgatod/megnézed. Ennél részletesebb leírást így fejből nem igazán tudok adni. Remélem azért segítettem, ha igen megköszönök egy zöld kezecskét. :)
2013. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt nem tudtam, ment a zöld kéz :)

Esetleg ezt még megtudnád mondani, hogyha nincs alapból a gépen a bluetooth, akkor honnan tudnám letölteni?

(a gép windows 7 és nem laptop)

2013. márc. 19. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:

A Bluetoothoz kell egy hardveres ún. "dongle" nem csak egy szoftver.

Ezek közül kb. bármelyik jó lehet:

[link]

2013. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb módszer a kártyaolvasó.
2013. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!