Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tulajdonosok véleménye...

Falcon1996 kérdése:

Mi a tulajdonosok véleménye az Alcatel OT-995-ről?

Figyelt kérdés
Főleg megbízhatóság, problémák(ha voltak, milyen "nagyok")érdekelnének. Tisztában vagyok a a hardweres és szoftveres felszereltségével, nem "csúcsmobilt" akarok venni.

2013. márc. 14. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
én kb 4 hónapja használom. Megvagyok vele elégedve, csak kijött rá a 4.0 ás android ami borzalmasan belassította a telefont és tele van bugokkal mint pl úgy fényképez mint a 7 évvel ez előtti telefonok. Elméletileg nemsoká jön rá egy szoftver frissítés amiben az összes hibát kijavítják.Hardverileg nagyon bejön.Egy csomó játékot elvisz amihez csúcsteló lenne szükséges. Ha venni akarsz akkor győződj meg róla hogy a régi rendszer van rajta (2.3) vagy vidd szervizbe és visszarakják, és úgy kapsz egy nagyon megbízható,jó telefont. Én azért nem tudom szervizbe vinni mert Tmobilehoz szól a gari , bevittem hogy ez így nem állapot és b@szták megcsinálni.Még annyi eszembe jutott hogy a külső kerete nagyon sérülékeny.
2013. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is meg vagyok vele elégedve. Fent ismertetett okok miatt az ICS-t én nem is tettem még fel :) 2.3-assal jól fut. Nálam a burkolat sem érzékeny. Pedig sokszor leejtettem már, annak rajta harci sérülések, de a festék nem jött le (pedig erre sokan panaszkodtak).
2013. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem 6 hónapja van én is meg vagyok vele elégedve. Nekem is 2.3-as android van rajta és jól müködik. Különösebb problémám nem volt vele.
2013. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem eltüntette a zenéimet, képeimet és a videóimat aztán nem volt meg két hétig és akk visszajött. Most megint nincs meg :( sztem ez nem az én hibám.
2013. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Balázs88 ***** válasza:

Én is várom a frissítést, a 4.0.4 most nem teljesen jó.

Elvileg hamarosan jön rá a javítás, azt még megvárom.

A telefon maga tökéletes lenne ennyi pénzért és minden jó volt 2.3 on, csak az ICS-t kicsit elbaszták, ha kijavítják a hibákat akkor megint az lesz, viszont ha nem akkor telefon váltok.

Azt nem értem hogy lehet így elrontani egy szoftverrel ezt jo kis telefont :/

2013. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a telót ICS-vel kaptam alapból. Normális használatban nekem sose fagyott be, nem laggolt, De egy középkategóriás játék pl. nekem már szaggat rajta, nem annyira csak épp hogy láthatóan. De pl nekem a real racing 3 az egyáltalán nem játszható. Szerintem amúgy egy jó teló árát mindenféleképpen megéri.
2013. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!