Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 16gb-s iphone-on elromlott a...

16gb-s iphone-on elromlott a mindkét hangszóró, sem a beszédet nem hallom, se a zenét. és nincs rá már grancia. Mi lehet a baja, Mennyibe kerül a javitása, Szoftver hiba nem lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

rebootolni próbáltad gondolom.

garancia nélkül, hát tutira egy vagyon. Ha szoftveres a hiba, akkor egy restore teheti helyre.

2009. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké,köszi szépen. próbáltam reboot-olni,de semmi...itt ott beugrik a hang... de többnyire nem. bevittem szervizbe,azt mondták egész belsejét ki kell cserélni... 40-50 ezer között van a szerelése.. hát mondom ez szivás..
2009. szept. 13. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:

azért egy restore-t próbálj ki.

Lehet a szervízben csk szivatak, hogy sok pénzt szedjenek le rólad. De nem tuti.


Én ezért nem merem jailbreakelni sem már a telóm. Félek, hogy elromlik és akkor nix garancia.

2009. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nyugodtan jailbrakeld... nekem is megvolt.. egy restore mindent helyre hoz... és jaibrake-töl nem lehet semmi baja ! max. kifagy,de restore helyre hozza
2009. szept. 13. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:

nem így van.

Képzelj el olyan esetet, hogy ha úgy szrik be a telód, hogy se kép se hang, vagyis be se kapcsol.

kolelgám ismerősének így szrt be a telója. egy haveromnak is. Akkor pedig már nem tudod csatlakoztatni a géphez és marad rajta a jailbreak. a szervízben meg akkor szoás.

2009. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen problémám, hogy a hangszóró csak néha szól, a telefon hibája...bár nekem csak 1 sony ericcsonom van...a javítás meg tuti hogy átbasztak, mert sztem csak a hangszórót kell kicserélni...ha az egész belsejét kicserélnék...pf, minek?
2009. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ilyen esetröl még nem is hallottam.de meglehet.. ja és a szervizben szerintem is csak át akartak baszni ...pf
2009. szept. 13. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] -on van bal oldalt ilyen, hogy javítás meg miegyebek, gmailes címmel. szal gondolom amolyan "zug"javítás. Írj nekik, hátha tudnak segíteni.
2009. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. szept. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!