Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance...

Jófej:D kérdése:

Samsung galaxy s advance telefonra a t-mobile mikor fogja kiadni 4. valahányas androidot?

Figyelt kérdés

Ki fogja egyeltalán adni?

Vagy már kiadta?



2013. márc. 5. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
4.1-es lesz rá, hogy mikor azt nem tudom.
2013. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Balázs88 ***** válasza:

4.1.2 lesz rá, Oroszországba már hivatalosan kiadták rá.

Idő kérdése és elérhető lesz MO.-n is.

2013. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vortrex ***** válasza:

A gyártó már januárban hivatalosan kiadta.

[link] és I9070XXLPZ (fentről a 4.)

Ha érdekel, töltsd fel a mobilt és indítsd el Download módba: Hangerő le + Home gomb + Bekapcsoló gomb, utána lépj át a figyelmeztetésen a Hangerő fel gombbal, és usb-vel kösd a gépre. Odin3-mat töltsd le, várd meg amíg megtalálja a gép a drivert (ha nem sikerült neki, töltsd le a KIES-t) az odin az ID:COM-nál sárgán világít ha rendben. PDA pontba rakd be a letöltött ROM-ot, csak az F.Reset-et és az Auto reboot-ot pipáld be és start. Várd meg amíg végez és újra indul.


Odin-hoz link: [link]

2013. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vortrex ***** válasza:
Rossz a link.... A Firmwares-nál keress rá: GT-I9070
2013. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Balázs88 ***** válasza:

Előző. eddig csak Oroszországba jelent meg, nálunk később lesz elérhető a hivatalos magyar verzió.

Persze tudom van benne magyar nyelv abban is, de azt az Orosz régióba szánták.

2013. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vortrex ***** válasza:
Igen, én is tudom, de mivel olyan rohadt mindegy, hogy meg sem említettem...
2013. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja használom, teljesen fasza. Garanciát nem buksz, ha nagyon szervizes a téma, akkor van downgrade és minden jó.
2013. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!