Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Ice Cream Sandwich van...

Akinek Ice Cream Sandwich van a telefonján, tudna pár dologban segíteni?

Figyelt kérdés

Szerdán vettem egy Telenor OT S (995) telefont, és kezdő android felhasználóként nem tudok semmit beállítani. Nagyon hálás lennék, ha valaki segítene.


Hogyan lehet beállítani a háttérképet, hogy ne 5 oldalon legyen, hanem 1-2 oldalon? Most ha berakok egyet, akkor ránagyít, széthúzza, ezzel elrontva a képet.


Hogyan lehet a menüben lévő ikonokat elrendezni? Bármit csinálok, csak a kezdőképernyőre teszi ki.


Hogyan tudok pl. sms hangot beállítani? Zedgéből letöltött hangokból.


Letöltöttem a Book alkalmazást, és tettem a kártyára pdf formátumú könyveket. De nem engedi olvasni.


Köszönöm szépen.



2013. febr. 23. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:

1) Megfelelő felbontású képet kell leszedni (legegyszerűbb, ha Play-ből letöltesz egy háttérképes programot, és onnan állítod be, az megcsinálja magától szépre)

2) Gyárilag sehogy, ott vagy ABC-sorrendbe vagy dátum szerint vannak elrendezve az ikonok, ha szedsz le egy másik launchert (launcher az maga amit látsz, homescreen+menü meg ilyenek), ahol lehet elrejteni ikonokat, vagy megváltoztatni a sorrendjüket (két legjobb a Nova vagy Apex launcher, de nem tudom, hogy ezeknél van-e ilyen lehetőség)

3) Bár sosem változtattam még csengőhangot, de beállítások/hang vagy minél úgy tudom van ilyen menüpont

4) Legegyszerűbb az, ha leszedsz egy másik programot, ezért jó, hogy millió alkalmazás van a Play-ben, mert van alternatíva.

Vagy leszedsz egy sima PDF olvasót:

[link]

[link]

[link]


Vagy egy direkt ebook olvasónak kitalált programot, ami megbírkózik a PDF fájlokkal:

[link]

[link]

2013. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!