Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kéne egy kis segítség! Tomb...

Wazzzup13 kérdése:

Kéne egy kis segítség! Tomb Raider Underworld nokiás változatról van szó. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szóval, nokia 5130 xpressmusic-om van, és letöltöttem rá a tomb raider underworld-öt. Az első pálya nagyon szépen megy, nem akadozik, hang is van, de amikor vége az első pályának, azt írja ki, hogy hiba az alkalmazásban. Most nem tudom mi van vele, gondolkoztam hogy lehet, hogy demót töltöttem le, de nem, de akkor mi lehet a baj? Nem vagyok nagy szakértő az ilyen elektronikus izékben, szóval nagyon kéne a segítség. Vagy haa valaki tud oldalt, ahonna ingyen le tudom szedni, úgy, hogy nem lenne ilyen gondom vele azt is megköszönném. :))))

2013. febr. 20. 20:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!