Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni ijenkor?

Mit lehet tenni ijenkor?

Figyelt kérdés
Nokia 500 telefonomon akartam frissiteni a belle rendszerre. Sajna a gépemen az usb csatija néha csinál ojat hogy nem érintkezik rendesen, és ezt most pont telepités közben csinálta. Nem sikerült a telepités ést most se kép se hang. A gép nem ismeri fel a telefont ha bedugom az usb-be ugyhogy ujjratelepiteni vagy javitani nincs mód. A telefont se tudom bekapcsolni. Mit lehet ijenkor tenni? Van erre valami okosság? Vagy csak a szerviz vagy kuka?

2013. febr. 17. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nyelvtankönyv?
2013. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy egy k:csög fog megtalálni.Kicsit idegesvagyok és a legkevésbé a nyelvtankönyves fa..kalapok beszólásaira vagyok kiváncsi.Az irjon aki érdemben tud segiteni rajtam,a k:csögök meg kiméljenek.
2013. febr. 17. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
ijjenkor gebasz van
2013. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsétlen takonypóc majd valakitöl kapsz valamikor egy rohadt nagy fülest az idióta fejedre helyettem te szánalmas se-gggg

fej.

2013. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerviz. Ott helyreteszik. Közben ejts utadba egy könyves boltot.
2013. febr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tuttad hogy ijet csinál akkor minek kezdtél bele?A legjobb amit tehetsz hogy elviszed szervízbe aztán megnyugocc és előveszed a magyar helyesírási szabályzatot.
2013. febr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is vidd egy nokia szervizbe. Ott mond el mi történt.

Ha a gép sem ismeri fel, akkor azzal te házilag már nem tudsz csinálni semmit. Vagy keresgélj fórumokon, igaz azoknak nagy része angol nyelvű. De lehet, hogy tud valaki itt segíteni.

2013. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az usb csatlakozót garanciába cserélik.Nekem is cserélték.


"Hogyan irjunk helyesen" könyvet meg kapsz a könyvesboltban! :)

2013. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!