Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy, vagy Samsung...

Msebi06 kérdése:

Motorola Defy, vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Sajna nem nagyon ismerem ezeket a telókat, de jó lenne ha segítenétek. Defybe víz és porállóság nagyon bejön, tudásra meg kb ugyan olyanok ha jól tudom. Ti melyiket vennétek?

2013. febr. 12. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudásra hol lenne már ugyanolyan, köze sincs egymáshoz a kettőnek. Defy bár ma már nem egy erőmű, de a Galaxy Ace-t nagyon a porba alázza akármilyen szempontból.

Szóval ebből a kettőből egyértelműen Defy, de az is már elég öreg, lenne jobb nála szerintem hasonló áron, mennyit akarsz telefonra költeni?

2013. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

25e, maximum a 30.

[link]

Fontos lenne a porállóság nekem a munkám miatt (mezőgazdaság)

2013. febr. 12. 21:31
 3/7 Osynho ***** válasza:
Volt defy-m egy nagyon jó teló! Az ace-nél gyakorlatilag mindenben jobb. Hardver, kijelző, talán kamerában is. Ezen felül bírja a strapát. Alkudj azért. :)
2013. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, alku sose marad ki :D Köszi a választ, haverom is most vett, ő is meg van vele elégedve, csak érdeklődök a piacon, mielőtt vásárolok :)
2013. febr. 12. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen a Defy a jó!Az Ace nem ér pénzt
2013. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Defy fényévekkep jobb.
2013. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*fényévekkel.
2013. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!