Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Széria X8 ROM?

Sony Ericsson Széria X8 ROM?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan x8 rom-ot ami nem akad, android2.2( vagy újabb) ,lehet SD kártyára telepiteni, WIFI-t üzemeltetni (ugyebár hogy a mobilnet wifi-n megosztom hogy tableten is tudjak netezni) és multi-touch-os ?
2013. febr. 4. 14:50
 1/7 Xperia.floyd ***** válasza:
Általában mindenki a GingerDX-et ajánlja , én is ezt ezt teszem mert nekem is ez van fenn... Jelenleg a GingerDX v029-est használom , de van már 030-as is de nem próbálkoztam még vele. Ez általában jó rom hiszen az xda-sok készítették , egy-két bug van benne de jobb mint az alap 2.1 :)
2013. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kössz

még annyi kérdésem lenne hogy honnan lehet letölteni és ha innen : [link]

akkor melyiket mert? én egy leírás ( [link] alapján cináltam ahonnan direct-ben lehetet letölteni és csak újratette az alap oprendszert.(egyszoval nem értem hogy hogy kell telepíteni)(és a főzött karnel-t kell csinálni?)

2013. febr. 4. 21:47
 3/7 Xperia.floyd ***** válasza:
Bocsi nem olvastam a ()-jeles megjegyzést. A GingerDX nálam speciel a v029-es nem tud wifi hotspottolni ha arra gondolsz h a telefon netjét használja a tablet. (A v030-ast nem tudom sajna) Ha ilyen áron is kell , akkor pedig jó a linkelt oldal , egy kicsit lejjebb görgetsz és bedobja , hogy külön kerneles verziót akarod letölteni vagy alatta a Stock (alap) kernelest szeretnéd használni...
2013. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem és sikerült is leszámítvac a telepitést . Már Root-oltam a telot feltettem a recovery-t (flashtool-al),frissitettem a recovery-t CWM 6.0.1.5.-re . de simán telepítve ha csak ezt csinálom:

1.Factory reset - Full wipe

2.Install custom zip from sd card -> choose zip és megkeresed a GDX26-ot a memóriakártyán és install.

3.Ezután lépj vissza a főmenübe és ismét nyomj egy Factory resetet.

4.Utána alatta wipe cache partition.

5.Majd Advanced options -> wipe dalvik cache.

nem indul el a telefon (fél orát vártam a Sony Ericsson felirat nál.

De a karnel flash-t meg nem értem, mert a legújabb Flashtool-al probáltam flash-elni de hibát írt ki , aztán azt olvastan hogy elötte BOOTLOADER-el fell kell nyitni , de ezt (állítolag) csak 11W33 alatti sorszámu telonál szabad csinálni , nekem meg 11w44-es. Szóval akkor ez hogy van ?

2013. febr. 5. 18:49
 5/7 A kérdező kommentje:
wwwwwwwáááááááá sikerült csak nem kelett a karnel-el szoorakozni az egyik oldal meg szarul írta le de csak sikerült . kösz a segítséget (ez alapján sikerült [link]
2013. febr. 5. 19:07
 6/7 Xperia.floyd ***** válasza:
Szívesen... Igen akartam írni , hogy nem szükséges bootloadernyitás , am inkább 11W38-ra írják de neked is későbbi gyártású már a készüléked :)
2013. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ezért szenvedtem ennyit vele mert mindenhol bootloadernyitásal találtam :D . Am szoli akartam hogy megnéztem és v30-al lehet WI-FI-t hotspot-olni , szóval nagyon bejön.És még egyszer is köszi!
2013. febr. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!