Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani olyan programot...

Tudtok mondani olyan programot androidra amivel lehet wifin fájlokat küldeni?

Figyelt kérdés
Nem olyan ami neten keresztül megy hanem csak pl wifi directel

2013. febr. 3. 23:13
 1/7 Osynho ***** válasza:
Ha jól értem, amit szeretnél, akkor az Airdroid a te programod. Pc-n a böngésző segítségével tudod a telefon tartalmát elérni. Szerintem nagyon jó program. Vagy használj felhő szolgáltatást (Dropbox, Google Drive, stb)
2013. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, kihagytam hogy androidról androidra. És épp az lenne a cél hogy a cloudot kihagyja. Pl a sivatag közepén net nélkül át akarom küldeni a szahara térképét egy másik készülékre (amin nincs Bluetooth)
2013. febr. 4. 00:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz kellene egy wifi hálózat is, hogy működjön ez a wifi képes eszközről wifi képes eszközre való fájlátvitel wifin keresztül. Tehát a szahara kellős közepén nem fog menni.

Esetleg próbáld meg a Bump nevezetű alkalmazást.

2013. febr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabor.galilei ***** válasza:

Lehet ilyet csinálni.

Pl. ezekkel, de lehet hogy nem minden androidos mobil alkalmas rá, de gyorsan ki lehet próbálni:

[link]

2013. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem az ami nekem kell. Nekem offline alkalmazás kéne ami pl wifi directen küldi a cuccost.
2013. febr. 4. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz szükséges egy harmadik eszköz, egy wifi-s router a hálózat létrehozásához.
2013. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabor.galilei ***** válasza:

Azt hiszem az Android 2.2 verziótól felfele, megy wifin a file transfer a korábban belinkelt google play alkalmazások segítségével, csak be kell kapcsolni az egyik androidon a beállítások/Vezeték nélküli és hálózati/Internetmegosztás/Mobil Wi-Fi hotspot szolgáltatást.

Ekkor a hotspottá válik az adott telefon és lehet csatlakozni hozzá, a beállításoktól függően. És ekkor jönnek a wifi file transfer szoftverek.

2013. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!