Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S3 vásárlásakor kb....

Samsung S3 vásárlásakor kb. mennyi mobilelőlegre számíthatok?

Figyelt kérdés

Online rendeltem a T-mobile webshopjából egy Samsung S3-mat:


Teljes ár: 103 464 Ft

Kezdő részlet: 0 Ft

Fennmaradó hátralék: 103 464 Ft

Futamidő: 24 hónap

Havi törlésztés: 24 X 4311 Ft

+ Díjcsomag: Mozaik XS (3200 Ft/hó), 2éves hűségnyilatkozat


Szerintetek kell-e mobilelőleget fizetnem, ha kell, akkor kb. mennyit? Nincs a nevemen még telefon.


Köszi a válaszokat előre is :)



2013. febr. 2. 21:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Irigykedek:D Sajnos én már nem tudok próbálkozni, mert azt mondták a telefonban, hogy fél évig csak így kaphatok, ugyanezzel az elbírálással, lehet, hogy pl. apukámnak a nevére kihozatom, hátha neki jobban kiadják.
2013. febr. 28. 20:54
 12/12 anonim válasza:
Én még csak most vettem S3-at, de tőlem sem kértek mobilelőleget nem vagyok se arany se platina kártyás csak 2 hónapja vagyok előfizető előtte Domino-s voltam 6 évig dijcsomag hűség nélkül vettem (szerintem ezért nem kértek, vagy mert ez már kifutó modellnek számít?)
2014. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!