Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb alkalmazások androidra...

Legjobb alkalmazások androidra (telefon, tablet)?

Figyelt kérdés
Amugy az android alkalmazasok amik hasznalhatok telefonon, azok mukodnek tablet-en is? Olyan alkalmazaokra lenne szuksegem amik viccesek, hasznosak.(csaj vagyok ezert nem olyanok erdekelnek ami nagyon komoly programozo meg nem tudom milyen progi). de hasznosak legyenek: pl 1-2 jatek, szovegszerkeszto (word), amugy most jut eszmbe a tabon van szovegfelismero progi, csak epp szerkeszteni nem tudok vele, pedig arra lenne inkabb szuksegem), vizmertek, femdetektor, vonalkod meg olyan kocka alaku nem tudom mi olvaso :)) (bocsi, de nem tudom minek nevezik), van allitolag olyan is,hogy lefenykepezek egy epuletet es kiirja netrol,hogy hol vagy, hol talalhato az epulet stb....,facebook, yahoo alap..., na valami hasonlo hasznos, vicces alkalmazasokra lenne szuksegem, vagyis a nevukre,hogy tudjam letolteni. Jah es utolso kerdes...Goggle playen kivul,hol lehet ingyenesen letolteni appokat? Koszi elore is . L/22
2013. jan. 30. 12:40
 1/2 A kérdező kommentje:
eszebe jutott annak a negyzet alaku kis "vonalkodnak" a neve... QR ugye? :P
2013. jan. 30. 12:45
 2/2 anonim ***** válasza:

-játéknak ha az egyszerűbbeket szereted akkor angry birds széria,temple run 1-2,subway surfer,beach buggy,glow hockey 2,cut the rope,where is my water,pool mania,ski challenge 13 stb...naygon sok van..komolyabb játékok pl shadowgun,dead trigger,gta3,gta vice city,NFS shift,hot pursuit,most wanted,asphalt 7,mass effect,dead space stb. ilyenből is nagyon sok van..

-szövegszerkesztőnek megfelelő egy office app,pl: quickoffice pro HD

-vizmérték meg stb amit írtál (de van ami csak látszat,szórakozás) ahhoz ott van pl. a smart tools pack,esetleg ha van flash a telón akkor elemlámpának a teslaLED

-barcode scanner QR olvasónak

-minden másra úgy vegyesen pl. evernote-jegyzetelésre,cloud szolgáltatások appjai,ha használsz ilyet,e-book olvasó,pl. cool reader,böngésző pl. chrome vagy opera,easy unrar,skitch,utorrent,teamviewer,splashtop,swipepad és különböző launcherek

-ingyenesen simán tudsz letölteni akárhonnan ha rákeresel google-n,de pl. ott az aptoide app,amivel könnyedén keresgélhetsz mások által összeállított store-okba és tölthetsz le ingyen bármit.

Más ötletem nincs,nem tudom mire használnád még,de remélem segítettem :)

2013. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!