Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom,...

Nem kapcsol be a telefonom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Huawei Ascend Y200. Be szerettem volna kapcsolni a telefonom, erre nem kapcsol be...fogalmam sincs mi történt vele, odáig bejön, hogy kiírja, hogy huawei ascend aztán meg huawei és ennyi volt...próbáltam többször is hogy ki veszem az aksit és vissza..mert sajnos kikapcsolni is csak így lehet. egyszer már volt javítva akkor az volt a baja, hogy nem érzékelte az érintést 3 hétig volt szervizbe nincs 2 hete hogy kihoztam és megint bedöglik...nagyon mérges vagyok. Légyszi segítsetek..
2013. jan. 24. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szar telefon ez...

Vidd vissza aztán csináltasd meg(gondolom még garanciás)

Nekem is ez van, bluetoth döglött be benne(vagy lehet gyárilag se működöt, egyszer se tudtam használni) nekem is kb 3 hétig volt szervizbe(persze pont 1 munkanappal a határidő előtt szóltak hogy megvan...)

De most is vacakol. Ha töltőn van alig lehet használni mert rosszul érzékeli az érintést...

2013. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gkol1 válasza:
Az a tanácsom vidd szervizbe és amilyen gyorsan tudsz szabadulj meg tőle ezek szart sem érnek nem megbízhatóak 2 ismerősömnek volt de azokkal is volt valami ADD EL VEGYÉL NOKIÁT ÉS ENNYI.
2013. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!