Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a mobilomat az...

Beleejtettem a mobilomat az akváriumba. Van rá esély hogy megjavuljon? Az aksija működik, ezt kipróbáltam, szerintem a képernyő ázhatott be :' (

Figyelt kérdés
nagyon kérlek titeket segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve :( miután beleejtettem Rögtön ki is vettem megpróbáltam bekapcsolni, nem sikerült csak a képernyő villogott, majd szétszedtem és kitettem száradni. Már egy napja szárad, azóta egyre inkább látszik rajta kép, de villódzik. Van rá esély, hogy jó legyen még? :o
2013. jan. 23. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy megpróbáltad bekapcsolni tönkre is tetted. Sosem szabad bekapcsolni pár napig. Az akkut ki kell venni rögtön. Vegyél egy kiló rizst és a mobilt tegyed bele úgy hogy eltakarja teljesen és hagy pár napig. A risz kiszivja a nedvességet. Ha utánna se lesz jó akkor kuka.
2013. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiszárítod és megpróbálod. Ha nem működik, akkor nem fog már soha. Ez van, ezért nem érdemes egy kisebb vagyont egy ilyen törékeny vacakra költeni.
2013. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ott cseszted el hogy megpróbáltad bekapcsolni.

Víz után azonnal a lehető legtöbb darabra kell szedni a gépet és min 24 de 72 órát szárítani.

Esély mindig van.

2013. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van még esély rá, hogy jó lesz? :o vagy hagyjam a fenébe? :(
2013. jan. 23. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
3 napot mindenképpen várj vele, de őszintén szólva nincs reális esélyed.
2013. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
de van eselyed ra.. en iphonet dobtam vizbe, lekell takaritani az alaplapot es lehet, hogy jo lesz, ha leegett benne valami akkor nem, de ez nem valoszinu, az oxid miatt szoktak behalni, WD-40es furdo a lapnak es jo is lesz.. a heten csinaltam meg igy egy kimosott nokiat, semmi eletjelet nem adott elotte es most vigan van hasznalva
2013. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!