Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell frissíteni a...

Hogyan kell frissíteni a Samsung Galaxy S Advance-t a 4.1-es operációs rendszerre?

Figyelt kérdés
Béna vagyok és nem tudom. :$DD

2013. jan. 19. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:

én úgy tudom hogy még csak ez jött ki rá:

[link]


ezt odinnal feltudod rakni, azt meg így kell használni:

[link]

2013. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom, de van egy olyan érzésem, hogy ebbe a hónapba még nem fog jönni :/ Nem megy semmi rendesen, tényleg jöhetne már, de én csakis a hivatalost!!
2013. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013 januárjára ígérte a Samsung, egyelőre még csak orosz van hozzá, itt még azt mondja a KIES, hogy a legfrissebb a 2.3.6-os.
2013. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe a hónapban már nem fog jönni :( Főleg mert az enyém Tmobile-os.. Idegesítő, mert instabíl ezzel a 2.3.6-al, meg szinte egy játék sem megy normálisan..
2013. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem 2v 3 napja van fent a 4.1.2es rendszer

egy oldalról szedtem le a rom-ot

(ha kell linkelem) Lehet én csesztem el valamit de nálam iszonyú bugos

Lefagy a mobilom,az óra megáll,játékokban grafikai hibák..


De minden esetre nagyon szép a rendszer:)

2013. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem rakom fel a Ruszki Jelly bean-t, megvárom a gyárit, de jöhetne máááár! Köszi azért
2013. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sóvári Gábor válasza:
A sammobile oldalra felkerült az új Orosz rom, ami megbízható, XXLQ4-es, nekem eddig bevált, javították az ismert bugokat.
2013. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyerekek ugy látszik, hogy a T-mobile a büdös életbe nem adja ki a frissitést.. annál hamarabb elkopik a telefon... Tudtok már valami hírt??
2013. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kilroy ***** válasza:

Tmobilra gyerekek itt van:

[link]

:)

2013. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!