Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A következő két okostelefon...

A következő két okostelefon közül melyiket válasszam: Samsung Galaxy S Advance vagy Samsung Galaxy S3 Mini?

Figyelt kérdés
T-mobile előfizetéssel, 2 év hűséggel vásárolom majd meg a kiválasztottat. Ami az árakat illeti, a Samsung Galaxi S Advance 60 960 Ft, a Samsung Galaxy S3 Mini pedig 76 900 Ft, de én nem láttam sok különbséget a két telefon tudása között különböző leírásokban. (Ha minden, az S Advance Android 2.3-mal bír, míg az S3 Mini Android 4.1-gyel- ez pl. mit jelent/mennyit számít?)

2013. jan. 17. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az Advance-t.:)

Az SIII mini annyival nem tud többet, mint az Advance, csak újabb.

Advance-re is kijön már ebben a hónapban a JellyBean, így szerintem felesleges pénzkidobás lenne az a plusz 15 ropi.

2013. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek! (Advance tulaj)
2013. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jófej:D ***** válasza:
A t-mobile kifogja adni a jelly beant?
2013. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, elvileg még januárban.:)

Én is azt várom.:)

2013. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Én is inkább az Advance felé hajlottam, és tegnap meg is vettem, és végül csak 44 880Ft-ba került, az előfizetői csomag miatt, amit választottam hozzá. Meg is lepődtem rendesen, mert azt hittem, azzal fog 61ezerbe kerülni.


Azt viszont nem mondták, és elfelejtettem megkérdezni is, hogy hogyan kell először feltölteni? 16 órán át kell (régi telefonomnál így volt), és addig nem szabad használni? Utána egyszer teljesen le kell meríteni, és csak akkor szabad feltölteni újra, vagy ilyen kikötés/ajánlás nincs?

2013. jan. 22. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem kell lemeríteni, nem kell neki nagy töltés. A régi telefonoknál volt ilyen, megkérdeztem szervizestől is, itt is. Az előző telefonomat sem sütöttem ki, meg nem adtam neki nagy töltést sem(Sgs+) és remekűl üzemelt(okos telefon szinten) Szóval nem kell!
2013. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!