Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell a Pou-t frissíteni?

Hogy kell a Pou-t frissíteni?

Figyelt kérdés

A Poumba 40-es szinten járok, 1x sikerült frissítenem, azóta nem tudtam. felmentem a Google Play-re, ott nem láttam, hogy hogy leehtne frissíteni.. újratelepíteni nem szeretném, mert nem akarom újrakezdeni az egészet. Nem tudnátok segíteni, hogy hogyan kell frissíteni? Sony Ericssonxperia x10 mini prom van. A beállításokon belül az alkalmazásokban se találtam, hogy ott lehetne.. :(

Köszönöm előre is a válaszokat:)


2013. jan. 17. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelem szerűen akkor lehet frissíteni, amikor van rá frissítés. Ha van akkor meg szokott jelezni a telefon, hogy mire van elérhető frissítés.
2013. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Frissítés van, láttam más telefonján. Nálam mégse jelezte és nem tudom, hogy hol tudom beállítani az automatikus frissítést.
2013. jan. 17. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
menj be a Play Áruházba és kattints arra a játékra amit letöltöttél és ha rámentél rögtön a játék képe és még van egy szín és ott van az automatikusan frissítés azt pipáld ki és enny.
2013. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rámész a play áruházba és megkeresed a pou-t ott van,hogy frissítés rámész és már frissíti is.sok szerencsét.
2014. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!