Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, hogy két...

Mit csináljak, hogy két alkalmazás letöltése után a telefonom menü görgetése ne szaggasson?

Figyelt kérdés
ZTE Blade III. 1ghz,512mb ram. négy napos telefon. letöltöttem: zoner antivirus, advanced task cleaner.. és ezután szaggat.. böngészés gyors,neten való görgetés laggmentes.

2013. jan. 17. 17:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na jó. Mindent hallottam már, de a lényeg nem változik. OKÉ,hogy fölösleges, de attól még nem kéne laggolni sztem!!!! ja, indavideós cuccokat le kellene játszania? mert nem játszik.
2013. jan. 18. 19:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Tegyél rá flash playert...
2013. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
edves kérdező! Jobb telefont kellett volna venni.
2013. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
kedves válaszadó! Hidd el, vettem volna, ha tudom hogy ez ilyen.
2013. jan. 19. 14:42
 15/15 anonim ***** válasza:

Torold le mind a 2t, es gyari feladatban loj ki mindent, majd a legutobbikbol huzz ki mindent. Ez nem atomeromu. Ne tegyel ra folos programokat, es ne futtas tobbszaz dolgot egyszerre. Ha nem hasznalod lod ki feladatkezeloben. Egy belepo szintu telonal vannak kompromiszumok.

Udv. egy blade iii tulaj

2013. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!