Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új mobilt, ami...

Vettem egy új mobilt, ami dual sim-es. Vajon lehet rajta úgy internetezni, hogy az egyik kártya az, amiről beszélek, és a másik pedig egy sima internetes kártya?

Figyelt kérdés
Régebben vettem egy tábla pc-t az invitelnél, és telenoros internetkártyát kaptam hozzá. Azon gondolkodtam, hogyha azt betenném a vodafonos mellé, akkor be lehet állítani valahogy, hogy arról a kártyáról tudjak netezni? Tegnap már betettem és kipróbáltam, de akkor nem engedte a telefon. Lehet, hogy valamit át kell állítani rajta? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 16. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, ha a telenoros internetbeállításokat megadod, akkor elvileg működne.
2013. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Golan Trevize ***** válasza:

Vannak olyan két SIMes telefonok, ahol csak az egyik foglalatban levő kártyán tudsz internetezni.

Próbáld ki, hogy megcseréled a kártyákat.


Illetve biztos, hogy kézzel kell beállítanod a kapcsolatot, mint azt az előző is írja.

2013. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!