Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy a telefonom sokáig csörögjön?

Figyelt kérdés

Mikor hívnak, akkor egy bizonyos idő utám a telefonom magától abbahagyja a csörgést. Ezt szeretném korrigálni. Azt szeretném, hogy sokáig csörögjön, azért, mert sokszor van úgy, hogy mire előveszem a telót, addigra lejár ez az idő, és mire csakugyan felvenném, addigra abbahagyja.

Nokia C3, nem tudom, olyan mint a Blackberry.


2013. jan. 16. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Jesszusom, most viccelsz?

A telefonod addig csörög, amíg a hívó fél tartja a hívást...

Ezen k*rvára nincs mit beállítani.

2013. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A C3-nak meg az égvilágon semmi köze a Blackberry-hez.
2013. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a hangpostát.
2013. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A téged hivokat állitsd be ,hogy sokáig csörgessenek.
2013. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy pedig nézd meg,hogy a profilnál nem e 1 csengetésre van állitva.
2013. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Best Answer!


Neveddel ellentétben a te válaszod volt a legrosszabb, arról nem is beszélve, hogy szikrázó tudalékosságod már az irritálás határán feszegeti a türelmem húrját. ÉN TUDOM, hogy mi a gáz a telefonommal, mert az én tulajdonomban áll. És ezt a problémát azt hiszem, a kérdésben tökéletesen megfogalmaztam. Azt hiszem, nem volt ebben semmi negatív, de te erre mit csinálsz? Mindenféle ok nélkül ellenségesen reagálsz, ráadásul egy semmi érdemleges, és használható információt nem tartalmazó OFF-fal. Gyűlölöm a magadfajta embereket, akik azt hiszik, tévedhetetlenek, holott ostobábbak, mint egy zsák rohadt krumpli. Mivel nem értek a telefonokhoz, ezért kértem segítséget, de hát ebben a tetves országban már azt is nehéz. Pláne meg is kapni azt a segítéget. Szóval, mint mondtam, nem értek a telefonokhoz, de annyit én is tudok, hogy ránézésre a C3 nagyon hasonlít a Blackberryhez. Szóval úgy látom, megint beleestél a saját okoskodásod által felállított csapdába. Kívánom anyádnak, hogy a legközelebbi szex alkalmommal a petesejtje jobban szelektáljon!

2013. jan. 16. 16:26
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Na mi van hisztipisti, lejárt a műszak?

Lövésed sincs a telefonról, na ez az egyetlen amiben igazad van.

Nem, nem az a hiba, amit te mondtál, erre egyébként már egy általános iskolás is rájön magától, aki már telefonált életében...

Az, hogy kinek a tulajdonában mi áll, k*rva magasról leszarom, látod, a telefon nálad van, mégis én tudom jobban mi a baja.

Én meg rohadtul nem reagáltam ellenségesen, csak meglepődtem, hogy mennyire sötét vagy, de ez gyakran megesik velem, annyi a hülye errefelé.

A segítséget megkaptad, egyébként több alternatívát is, úgyhogy vegyél vissza a hangodból, nem kell a hiszti meg az antimagyarkodás.

Ránézésre hasonlít a BB-hez? Az király, a legtöbb kinai szifon is nagyon hasonlít egy iPhone-hoz, még sincs halványfingnyi köze sem hozzá, ahogy a te telefonodnak is annyi köze van egy BB-hez, hogy sok rajta a gomb...

2013. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem értek a telefonokhoz"

Semmi sem tart vissza attól, hogy átpörgesd a beállításokat, hátha van egy "egyszer csörget" pipa. Ez pár perc, vagy továbbra is forgatod a kezedben kerek szemekkel és mantrázod: de hát én nem értek hozzá!

(igen, szándékoltan voltam ilyen mérsékelten szájbarágós)

2013. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt a problémám, a hangpostával kapcsolatos volt a gond. Nem kapcsolt be konkrétan a hangposta, egyszerűen csak megszakította a másik fél hívását. Az én problémám megoldott azzal, ha a hívásátirányítás menüpontban arra a pontra mentem, hogy ne legyen semmiféle hívásátirányítás. Gondolom, ez telefon függő, de valami ilyesmi beállítást érdemes lehet keresni hasonló gond esetén, hátha segít.
2022. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!