Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-öt érdemes most...

Iphone 5-öt érdemes most megvenni vagy várjak a az 5s-re vagy 6-ra?

Figyelt kérdés
Illetve 16gb vagy 32gb-osat érdemes-e venni, mire lehet ezeket kihasználni?

2013. jan. 14. 18:28
 1/8 anonim válasza:
20%
Hülyevagy ha Iphonet veszel.. divatteló, iphonnal, csak iphonera tudsz küldeni, kevesebb az alkalmazás, olcsóbban sokkaljobb telókat tudsz venni..
2013. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván attól függ, mennyi időd, és pénzed van rá. Hogy kinek mi érdemes, az az igényektől függ. Nekem nem érné meg várni, mert türelmetlen vagyok. Esetleg megfontolnám, hogy várni az iPhone 6-ra, és akkor venni 5-öst "olcsón"
2013. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés hogy vegyen e vagy hogy iPhone legyen vagy sem. Másrészről kevesebb alkalmazás iPhonera? Hm... Na mindegy :)


Szerintem ne várj. Egyelőre nem lehet tudni biztosra mikor lesz új iPhone, és ha kijön akkor pedig az lesz a kérdés hogy érdemes e várni az annál is ujabbra? Az iPhone 5 viszonylag új még, valószínűleg nem fogsz sokat veszteni ha nem várod meg a 5s-t vagy 6-ot. ( ki tudja mi lesz a következő neve)

Szerintem vedd meg :)


Ja es minimum 32 gigás kelleni fog. Nekem sok zeném van, es állandóan tele volt a teló. Aztán konvertáltam őket 128kb re, de már így sem volt elég a 32 giga. Most cloudban vannak, iTunes match. Így elég a 32.

2013. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Akkorát vegyél, amekkorát kihasználsz.
2013. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Multigod97 ***** válasza:
bp1985: az első eset, amikor egyetértek veled :D ha nem teszel rá sok mindent akkor elég a 16GB is, mert mondjuk filmet csak nem nézel rajta.
2013. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel még nem volt iphone-om, ezért nem tudom mi mennyit foglal rajta ezért kérdeztem.
2013. jan. 14. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit foglal az adat rajta is, mint más hordozón. Ha x gb képet / zenét / filmet feltöltesz, iPhone-on is ugyanúgy x gb lesz. Maga a rendszer alig foglal. Nincs 1GB foglalásom úgy, hogy fent van mindenféle (egyszerű) alkalmazás. Zenével persze bármit tele lehet(ne) tömni, csak akarás kérdése.
2013. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. jan. 15. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!