Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy camera miért...

Samsung galaxy camera miért jó? Mik az előnyei?

Figyelt kérdés

Néztem ezt a reklámot, és nagyon úgy adták elő mintha ez valami akár tükörreflexest helyettesítő jószág lenne, mivelhát elég szép kis fotós dumát levágnak a kisfilmben, de utánanéztem, kiderült hogy az ára ugyan vetekszik egy tükörreflexesével, de a tudása nagyon távol van egy jó fényképezőgéptől, sőt még kompaktban is középkategóriás...Oké van rajta android, és megosztás....biztos jó annak aki ezt szereti, de a legtöbb fényképezőn van bluetooth ami átdobja a mobilra és már mehet is fel....de az én kompaktomban ugyanolyan memóriakártya kell mind a mobilomba....szóval ez a funkció többszörösen is helyetesthető....Telefonálni lehet vele? Játszik zenét? Mert ha kapok egy telefont egy kompakt gép objektívjével az már jobban hangzik....de ilyen drágán egy androidos kompakt hülyeség....hisz a Nikon coolpix 14 ezerért elérhető....és épp csak az android hiányzik róla....


Szóval a kérdésem igazából az hogy mi az amiért érdemes megvenni?


2013. jan. 10. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Galaxy néven bármit el lehet ma adni...
2013. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
0%
A galaxy camera-val a kamera részre mentek rá. Elég jó képeket csinál, bár a betekintési szöge a kijelzőnek nagyjából 1 fok. Proci lassú, tehát játékra nem megfelelő. Ez tulajdonképpen egy kamera android oprendszerrel, amivel tudsz telefonálni. Mobilarénán találsz róla egy hosszabb tesztet, érdemes elolvasni.
2013. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
0%
Köszönjük a tartalmas, és értelmes hozzászólást, igazán hasznos, és kimerítő volt. Legközelebb azért ennyit ne írj, mert nem tudjuk elolvasni.
2013. jan. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is köszönöm a hozzáértő választ...


Gsm modul pl. nincs benne, ezzel nem nagyon fogsz te telefonálni...

2013. jan. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ez tulajdonképpen egy kamera android oprendszerrel, amivel tudsz telefonálni."


Ezzel aztán bajosan tud telefonálni.

2013. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!