Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tételezzük fel, hogy lehallgat...

Tételezzük fel, hogy lehallgatják a mobilomat. Ha ki van kapcsolva, akkor is hallják, hogy mi történik? Vagy "csak" ha hívok valakit, vagy engem keresnek, azt hallhatják?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Még a kikapcsolt telót is be tudják mérni a szolgáltatók. Sürgősen szabadulj meg attól a telefontól.
2013. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ameddig az akksi benne van vagy töltőre van dugva bármire lehet számítani a mai világban.
2013. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy egy képviselő útjában álló, százmilliókkal játszadozó bűnöző, esetleg sorozatgyilkos, ha nem kapirgálod az olajügyeket, akkor a kutyát se érdekli a telefonod.

Jaja, a kellően kövérre hízott legendárium szerint a kikapcsolt, sőt az akkumulátor nélküli telefon is pont ugyanarra képes, mint a bekapcsolt :)

2013. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sby75 válasza:
Ahogy már mondták is az akksi a lényeg, ha feszültség alatt van a készülék akkor bármi lehet. Pontos helyed, sms szövegek, telón megnyitott weboldalak, teljes névjegyzék és fényképek elérése, hívások stb. Tehát ha tényleg ilyen gyanúd van akkor dobd el jó messzire! Ha csak kíváncsi voltál akkor tudd hogy ha nincs benne akksi akkor követhetetlen!
2013. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek :)

"zoligyerek"- én egy porszem vagyok a gépezetben.

Sajnos a volt pasim teszi mindezt. Tudom, hogy lehallgatja a telefonomat, csak azt nem tudtam, hogy akkor is lehet hallani, ha ki van kapcsolva a készülék.

Ennek tudatában fogom kezelni a dolgot...:)

Amúgy nekem kártyás a készülékem, ez nem oszt vagy szoroz a dolgon?

2013. jan. 11. 15:04
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:

"Sajnos a volt pasim teszi mindezt. Tudom, hogy lehallgatja a telefonomat,"


A volt pasid vagy az NBH-nál van, vagy valami alkalmazást telepített a telefonodra. Esetleg van egy "fake" bázisállomása. (Amiből az NBH-nak is csak kettő van...) Másképp nem tudja lehallgatni a telefonodat...


Egyébként kikapcsolt telefont sem bemérni, sem lehallgatni nem lehet. Ez csapán urban legend...

2013. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Legyen igazad! :)

Köszönöm!

2013. jan. 12. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!