Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet samsung s5230-ra...

Anime-Fan kérdése:

Hogy lehet samsung s5230-ra letölteni zenét a youtubról?

Figyelt kérdés
én samsung PC-t használok de nem tölti le aszt a zenét amit én szeretném

2013. jan. 9. 15:40
 1/7 anonim válasza:
letöltöd a gépre és a pc studióval pedig ráteszed..egyszerű
2013. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hogy????? már le van töltve a samsung PC. de nemtom hogykell rátenni a telóra
2013. jan. 9. 17:58
 3/7 anonim válasza:
szóval...a sz.gépeden rajta van a pc studio lépjél be. mikor beléptél csatlakoztasd az usbt és dugd be a telodba.onnantól adja magát :D
2013. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Emberek ***** válasza:
nem feltétlenül kies-el, vagy pc studio-val kell, hanem át kell állítani a beállításokban, hogy külső háttértárként ismerje fel, és akkor rögtön a memóriakártyára tudod tenni a cuccot. míg csak Kies/PC Studio-val a telefenmemóriába lehet rakni
2013. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem a telefon memóriájába megy a pc studióval előző! :D a memóriába menti
2013. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem sz. a gépem a többiekét pedig köszönöm
2013. jan. 9. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen telom!

Youtubról letöltöttem zenéket,adatkábelt gépre raktam majd telora,és másoltam a adott mappába!és én a telohoz kapott cd-t fel sem raktam

2013. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!