Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi fog történni? Nem tudom...

Mi fog történni? Nem tudom befizetni a számlát.

Figyelt kérdés

sajnos 4 hónapja munkanélküli lettem, és ez anyagilag a padlóra vágott. már kéthavi tartozásom van (összesen 8000 forint, de már lassan itt a januári is szóval az már 12000) és már szerintem holnap le fognak korlátozni. a visszakapcsolás kb 5000 forint. semmiképp sem tudom kifizetni. és nem is tudom mikor fogok tudni ebből kilábalni. korlátozott előfizetésem van ami majd júliusban telik le a 2 év.

munkanélküli segélyt kapok 22 800 forint, abból le fogják vonni? vagy mi lesz?


2013. jan. 6. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóval, hátha felajánlanak valami megoldást. Tudtommal ők nem vonnak semmit, semmiből, majd később átadják egy kintlévőség kezelő cégnek, (a tartozást, meg mindenféle plusz költséget, mivel a hűségnyilatkozat nem telt le) akik majd bírósággal, és egyebekkel fenyegetnek, de azoktól meg kérhetsz részletfizetést.
2013. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fennálló tartozást mindenképpen ki kell fizetni, az csak halmozódni és kamatozni fog. Azonban a T-mobile-nál (a többi szolgáltatóról nem tudom) lehet passziváltatni az előfizetést. A megadott időre kikapcsolják a kimenő hívásokat biztosan a bejövőkről nem vagyok biztos, ezt tőlük kell megkérdezni. Nyilván ebben az esetben a hűségidő is kitolódik.
2013. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Holnap hívd fel az ügyfélszolgálatot, a szálázás menüpontot válaszd, és a késedelmes fizetést.

Ecseteld nekik a helyzetedet, és kérd, hogy a számod megtartása, és természetesen a hívások korlátozása mellett részletfizetést adjanak.

12000 Ft-ot 6 hónap alatt csak ki tudsz fizetni.

Utána akár a számodat is visszakapcsolják, amint beért az utolsó részlet is.

2013. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!