Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon vegyek?

Milyen telefon vegyek?

Figyelt kérdés
Nem sokára lejár a hűség a telefonomról, és szeretnék újat. Androidos, érintősben gondlkozom. Eddig iPhone 4s-t, SGS 3-at, és SGS Dual Sim-et néztem. Valakinek valami javaslata? 2013 árpilisáig milyen telefonok várhatóak még? Előre is köszönöm a válaszokat.(:

2012. dec. 29. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Iphone-t nem ajánlom neked. Nagyon sokat kérnek el és sajnos már egy középkategóriás telefon, mint egy sony xperia p-s már tudásban nem hogy megközelíti, de le is nyomja.

A Samsungok mellett szerintem jó az idei Sony Xperia állomány, és majd lehetséges, hogy jön is majd ki egy későbbi verzió. Nem tudom, pontosan mennyit szánsz bele.

2012. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sziia.(: az ára végülis lényegtelen lenne, csak jó legyen. netezésre, emailezésre, telefonálásra, sms küldésre, játszásra, zenehallgatásra, facebookozásra kellene föként. egész nap nyomkodom a mini promat, és nagyon hamar lemerül. a többi xperia is ilyen?
2012. dec. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!