Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem találja a telefonom a...

Nem találja a telefonom a Wifi jelet, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Van egy M-Tech aTab 5 Phone-om, amin gyárilag Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich oprendszer fut. Bekapcsol a wifi, és alapjáraton bedob egy wifijelet ami nem tudom hogy micsoda de nem tudom törölni se, de azon kívül nagyon kevés jelet képes befogni, tehát itthon se fogja be a laptopon megosztott wifijelet ( Samsung Omnia 2 befogja és tökéletesen működik vele ) A telefonban lévő wifi tökéletesen működik ezen kívül mert egy Alcatel OT-995 által késztett wifijelet befogja és látja is. ( az Alcatel se fogja be a laptopos wifi-t valamiért.

Mi lehet a baj? Hogyan lehet összehozni a két ketyerét?



2012. dec. 28. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem közvetlen a routerre kapcsolódsz vele?
2012. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem nincs router-em mert csak 1 gép van és nem kell osztani a netet, de a lapi is elég mert nem sűrűn szoktam wifi-zni telóval, meg eddig minden telefon megtalálta és tudta is használni a jelet, csak ez a két telefon nem.

Barátnőmnél viszont hiába van wifi-s router, valamiért azt se látja. Ezért nem tudom mitől függ hogy mit lát és mit nem. Pl Aréna plázába is talál jeleket és ott fel is tud csatlakozni néhányra, de az Omnia ott is dupla annyi jelet talál.

2012. dec. 28. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!