Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo-n meglehet...

Sony Xperia Tipo-n meglehet osztani az internetet? Szerintetek megéri ezt vennem?

Figyelt kérdés
Ezelőtt Sony E. Xperia x10 mini pro-m volt, de váltatni szeretnék... jobb az a telefon, mint az x10? :) Ha valakinek van ilyen telefonja, kamerája nagyon vészes? Gyors a telefon internetezés közbe? Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2012. dec. 26. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

vasárnap vettem sony tipo-t , fél éve x10 mini pro-m volt. nem tudom neked, hogy üzemel a mini pro- de nekem jópárszor fagyogatott,akadozott rajta 1-2 alkalmazás, ami miatt nem éreztem kósernek a dolgot,ráadásul a kijelzője ultra kicsi a 2,55" méretével, játszottam rajta egész hüvelykujjam eltakarta a képernyőt xD. viszont szerettem a qwerty billentyűzete miatt, amivel könnyen lehetett gépelni-írni üzeneteket. a kameráját is szerettem a vakujával, viszont nem volt benne közelítéses fotózás.

a tipo előtt meg most samsung star II volt(meghalt a mini, ennyire volt keret anno) . megvettem a tipo-t és áááá. nagyon király. a kijelzőjére mondták néhányan, hogy pocsék, de nagyon szépen ábrázolja a színeket, annyi a baj vele hogyha oldalasan vagy fentről nézed a képernyőt , akkor homályosabb. android 4.0 jól fut rajta, mihelyst kezeltem itthon, már jött az értesítés, hogy az új androidot is telepíthetem rá (4.1 ? ) . wifi-t ugyanúgy fogja, sőt a feltöltési sebessége immár nem 2mbit/s hanem 5,76 mbit/s. alap teló memóriájával sincs gond, tehát rootolásra sincs nagyon szükség, mert ráfér 1-2 nagyobb játék is (nekem most gta3+dead space van fent) 2,5giga telómemória hozzámegy az sd kártyád is. zene szuperjól szól rajta, megvan az x10 mini pro, és az elvárható jó sony minőség. a kamera 3,2mp , nincs vele semmi bajom, ezzel legalább tudok közelíteni , van néhány képkészítési beállítás is fotózás előtt. mondjuk egy vaku nem ártott volna mellé. szépen kezelhető, könnyen áttekinthető, korrekt telefon. én az igényeimhez viszonyítva(mivel nem volt még sose ilyen galaxy s2-s3, iphone 3-4-5 hasonló csúcstelefonom) 10/8 pontot adok neki. nagyon jó kis teló.

2012. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

meg a tipo-val annyi gond van, hogy annak nincs qwerty-je , de szépen megoldja a problémát a szövegkiegészítéses cuccal.

3,2" képernyőméret is pontosan jó. nem túl nagy , nem is kicsi,legalább nem takarod el egy szál ujjal a képernyőt.

2012. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyébként ezt az internetezős megosztós dolgot nem vágom. elég nekem itt az egész házon belül, ismerősöknél a wifi :D
2012. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. ! :)) Az x10 nekem is nagyon sokszor fagyott. Én holnap veszem meg, de nagyon sok pozitív véleményt olvastam, szóval remélem, hogy nem fogok csalódni.. Egyébként, az internetet meg lehet rajta osztani?
2012. dec. 26. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A manapság már elvártként kezelt, internetmegosztásra képes"

forrás: [link]


tehát lehet vele osztani a netet

2012. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erre voltam kíváncsi. További véleményeket, tapasztalatokat szívesen olvasok.. :)
2012. dec. 26. 19:42
 7/9 anonim válasza:
Megéri nekem is az van és egyáltalán nem lehet panaszkodni rá. Szebb képet csinál mint akár egy 5 mp-ese nem sony telo. A net gyors nem akadozik . Előre felvanrá sokminden telepítve pls: Play áruház , facebook,g-mail. Minden játék fut rajta hála a 4.0.4-es androidnak. Viszont a fóliát ne nagyon vedd le vagy vegyél rá mert nekem beesett a ágy közzé és megkarcolódott egy kicsit. Osztálytársamnak vett a tipojára fóliát és 1 apró karc sincs rajta pedig már neki fél éve megvan. Mellesleg ez a legjobb okostelefon amit 40e-alatt vehetel. (bocs a helyesírási hibákért)
2012. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Én is vettem már azóta és nekem sincs panaszom rá, egyszerűen legjobb! Sokkal jobb képet csinál, mint anno nekem az X10 mini pro .. :)) Legtöbbet csak netezek rajta, és örülök, hogy egyáltalán nem fagy semmi.. Játékok terén még nem teszteltem, de biztos nem leszek csalódott! :)
2012. dec. 28. 16:09
 9/9 anonim ***** válasza:
meg legalább normális méretű képernyője van :)
2012. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!