Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám törölni a...

Hogyan tudnám törölni a telefon memóriáját Nokia 5800-nál? Mik a következményei?

Figyelt kérdés
Ha letörlöm akkor lesz rajta oprendszer vagy nekem kell rá rakni? Ha igen,hogyan? Elegem van hogy 5mb szabad a 82ből és nem tudom mi foglal ennyit.

2012. dec. 25. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen a Symbianod megmarad. Néha nem árt elnyomni ha már elvesztetted a fonalat mi mindent raktál rá.

Amit veszthetsz?

Az adataid. Azokat újra be kell adnod neki, meg mindent ami alapból nem volt benne de vigyázz!

Az ostoba tervezésnek hála ha fenn vannak telepíthető alkalmazások (teszem azt a memóriakártyán) az első indításnál kérdés nélkül felrakja őket megint egy hosszú és megszakíthatatlan installálási folyamat keretén belül. Ilyenkor az a vicces. hogy ha benn van a telefonkártya akkor azt ugye rögtön elfogadja és mivel első indítás lesz az alapértelmezett átjáró a nettenger felé a mobil internet lesz (!!)


Bezony.


Szóval indítod ő meg felpakol minden szart és ha már ott van frissíti is neked őket (hasonlóan megszakíthatatlan folyamat, amit nézel végig és számolhatod is közben a kártyádról lehúzott súlyos forintokat)! természetesen ha felhős holmik is tartoznak hozzá azokat is lehúzza. Lefordítva: Ha nincs komolyabb internet előfizud az első indítást telefonkártya nélkül told, mikor is kiírtod a mobilnetet használó alkalmazásokat, de legalább is letudod az összes frissítést lehetőleg wifin.

Ezután kártya be de (!!) figyelni mert első indításnál a kártya szerint rögtön bekonfigurál a kicsike egy átjárót a szolgáltató mobilnetjéhez (szerencsére a netes szarságokat elintézted már mind így lesz időd bőven kikapcsolni ezt)


Vajon miért tart a nokia a csőd felé? nem is értem

2012. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hogyan tudom elvégezni a törlést? Van mobilnetem és wifim is otthon tehát a frissítésekkel baj nem lesz. :)
2012. dec. 26. 02:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha csinálsz egy frissítést a hivetelos rommal. Az tuti leírt mindent ami nem kell és visszakapod a Getrihannát meg a többi hasonló marhaságot.

Ez van indítós változatban. LEszeded, telefon összeköt géppel, indít, megcsinálja, boldogság.


Vagy ott a Phoenix

[link]

itt találsz róla elég szájbarágós leírást. A helyedben felraknám a legutolsó Tajlor féle custom romot. Messze jobb mint amit a nokia 4-5 év alatt produkálni volt képes.

2012. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám frissíteni? A legújabb verzióra frissítettem pár hónapja és nem tudom megismételni,segítenél?
2012. dec. 27. 00:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!