Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy Sony E. Xperia X10...

Shoxsaa kérdése:

Megéri egy Sony E. Xperia X10 mini Prot elcserélni egy iPhone 3gs-re?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszantó, hogy kicsi a kijelzője a mini promnak, ezért el akarom cserélni egy iphone 3-ra.

2012. dec. 19. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megérné, az xperia amugy is egy eléggé -sokak lelkébe gázolva- selejt telefon lett, persze már vannak jobb fajtái (lásd: typo vagy arc) de a mini pro nem tartozik a csucsok közé... szerintem cseréld le rá!
2012. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3gs-re simán. 3g-re már kérdéses.

Barátnőmnek is olyan volt és sokat bosszankodott, hogy túl kicsi, meg lefagyott stb.

2012. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A régi X10 mini pro-ra röhögve megéri.

Az Xperia mini pro-ra, a 2011-es modellre, már más kérdés, döntsd el.

2012. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem régi van, és nagyon idegesító hogy kicsi. Meg hát az android 2.1 sem a szívem csücske, ezért szeretném elcserélni. Ti nem tudtok valakit?
2012. dec. 20. 07:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaaa, én azt hittem, hogy találtál erre a feladatra valami hülyét, aki elcserélné a 3GS-ét egy X10 mini pro-ra.Még a használt áruk között is általában olyan 20 ezer forint különbség van, de lehet, hogy több is.

Ilyen marhát nem hiszem, hogy fogsz találni egyébként...

2012. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eggyet találtam :DD Egy hibája van, nem csörög ki, hanem villog a mobil, de a szokásos repedés sincs rajta.
2012. dec. 20. 13:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül eldöntöttem, bementem a telenorba, kihoztam egy Sony Xperia Tipot, a régit meg beadtam.
2012. dec. 25. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!