Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P-re nem bírok...

Sony Xperia P-re nem bírok tenni zenéket és egyebeket. Valaki?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktatok? A Sony PC Companion telepítettem, azt nem értem.. és a telefon mappába se enged beilleszteni. :/
2012. dec. 18. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor ne gépről tölts zenét, hanem mobilról. Töltsd le a tubemate vagy tubegod alkalmazást, és innen le tudod tölteni a youtube-ról a videókat(akár mp3 formátumban is).
2012. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor látom ez egyetemes probléma. Nekem is ez volt a bajom, az én gépem fényképezőnek ismerte fel csak, bár mind telefonról, mind a sony honlapról telepítettem a Pc alkalmazását. Én azt hittem, hogy az én öreg, 9 éves csotrogányom miatt van. Vajon van rá megoldás? Aki tudja, az írja meg kérem privátban, vagy ide, igazán jó lenne.
2012. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!