Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s vagy Sony E xperia...

Galaxy s vagy Sony E xperia mini pro?

Figyelt kérdés
mindkettőhöz kb 28 ezerért jutnék hozzá a galaxy s hez használtan. melyik jobb??

2012. dec. 8. 22:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem Xperia Mini-m van és igenis jó, és ha te le akarod cserélni egy sz@rra hát cseréld de ne sózd rá másra, vagy inkább ne vegyél semmit.Hogy miben jobb?Hát szinte mindenben, tessék:

[link]

Most pedig mond meg hogy miben jobb, mert én még mindig nem tom.

2012. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Írtam hogy jobb?nem hiszem... Én csak azt írtam, hogy az enyém az iszonyatosan szar.De még senkitől nem hallottam róla jót.

Nem tudom a galaxy jobb-e vagy sem, éppen ezért kérdeztem.

Ha ennél rosszabb akkor nem is tudom mit lenne érdemes venni :D

2012. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A galaxy-k mindig is túlárazott hulladékok voltak, kivéve pár telót.A Sony Xperiák meg mindigis a legjobbak voltak ár-érték szempontból.
2012. dec. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Figyelem, jönnek az érvek!

Nah szóval, nekem van Galaxy S-em, nem a legjobb telefon, de nagyon szeretem. A kijelzője Gorilla Glass - nehezen karcolódik, törik. Emellett Super Amoled, tehát a betekintési szög nagyon magas, 180°, a színek élénkek, ha automatikus fényerőre van állítva, napfényben piszok jó a láthatóság. A proci nem egy erőgép, 1 GHz, Hummingbird, Adreno 205 grafikus gyorsítóval. Azért ez is elég morcos - a komolyabb játékok, Dead Space, Backstab, Real Racing 2, Fast Five, Shadowgun, Nova 1-3, Modern Combat 1-2, Starfront Collision mind akadásmentesen mennek. Az akksi sajna nem tart örökké, 1-1,5 napig tart. A fényképezőgép teljesen rendben van, bár a LED hiányzik. Van előlapi kamera, a gyári zenelejátszóhoz pedig mellékelt hangszínszabályzó. A wi-fi rendben, telefonáláskor pedig különösen jól hallani mindent

2013. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Figyelem, jönnek az ellenérvek!

A kijelzôrôl annyit hogy a gg sem több mint a többi mára már alapnak számító scratch resistant kijelzô, ha úgy tetszik parasztvakítás, ha nem hiszed szivesen belekarcolom neked a neved a kijelzôbe vagy akár be is tôrhetem, nem fogja sokkal tovább bírni mint egy más átlagos érintôs teló, meghát a fóliázás már alap dolog kéne legyen. A betekintési szöggel már egy egyszerü ledes kijelzôvel sem lesz gondod, fôleg hogy még most is elég sok TFT-s telót adnak ki. A proci az cortex A8, a chipkészlet hummingbird, a gpu meg

2013. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Powervr sgx540 és nem adreno, az az xperiában van, érdekes hogy még azt sem tudod mi van a telódban. Ha csak a számokat nézzük ugyanolyan hardver van a miniben is csak más cégektôl. A többiben meg mindenben egyezik a mini proval, csakannyi hogy a kamera mellett van led, a többit már minden alap teló tudja. A mini pro még annyival jobb hogy van qwerty-je és szoftveresen frissebb már rég megkapta a 4.0 ICS-t.
2013. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!