Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha felveszek egy előfizetéses...

Ha felveszek egy előfizetéses telefont, és nemtudom fizetni, akkor mit tudnak csinálni, ha nincs semmi a nevemen?

Figyelt kérdés
Olyat is hallottam,hogy egy bizonyos idő után a büntetés elavul,csak nemtudom, hogy ebből mennyi igaz.
2012. dec. 4. 22:13
 1/6 _Jessy_ ***** válasza:
Ha nem vagy még 18 szerintem nem vehetsz, vagy csak kezessel. Utóbbi esetben a kezest fogják fizetésre kötelezni. Ha már nagykorú vagy, akkor meg beperelnek, aztán levonás fizetésből, stb.
2012. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végső esetben szépen leülöd az adósságod. Nem hagyják elavulni.
2012. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 _Jessy_ ***** válasza:

"Olyat is hallottam,hogy egy bizonyos idő után a büntetés elavul"

Nem avul el, mert ebben az esetben nincs semmiféle büntetés. Van egy tartozás, ami ráadásul kamatozik, nem is keveset, és ezt előbb-utóbb ki kell fizetni.

2012. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Nem jó játék ilyet csinálni. Nem éri meg.
2012. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem fog elévülni, mivel rendszeresen küldeni fogják a felszólítást, amiben nem csak az összeget fogják követelni, hanem a kötbért is és a kamatot 3 + eljárási díjat, egy idő után majd átadják behajtó cégnek, akiknek ha nem fizetsz, fizetési meghagyásos eljárást indítanak, ezután pedig be fognak perelni. Ott meg már úgyis találnak olyan vagyontárgyat, amin behajthatják a követeléseket.
2012. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.
2012. dec. 5. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!