Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenornál a 0ft-os telefono...

A telenornál a 0ft-os telefonok új előfizetőknek vannak csak?

Figyelt kérdés
2éves hűségnyilatkozatos vagyok és nem tudom hogy én tudok-e venni 0ft-ért vagy csak ha új előfizető lennék
2012. dec. 4. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el a feltételeket! Nyilván le van írva.

Linkeld ide, értelmezem...

2012. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én azt se találom...lehet csak szerencsétlen vagyok
2012. dec. 4. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak tudnám melyiket szeretnéd!

Egy a sok közül:

"Készülékajánlatunk 2012. november 13. és 2013. január 14. között, ill. a készlet erejéig érvényes, 2 év hűséggel és 2 év tarifamegtartással, meghatározott, új Telenor lakossági számlás előfizetés vásárlása vagy a Bónusz Program igénybe vétele esetén, és más kedvezményekkel nem vonható össze. A készülékek megvásárlásához egy fényképes okmány és egy 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számla bemutatása szükséges. A Telenor a vásárlást előlegfizetéshez köti az ÁSZF-ben meghatározottak szerint.

A Klasszik csomaggal elérhető, itt feltüntetett készülékajánlatunk tarifahűség nélkül vehető igénybe és nem érvényes rá a számhordozáshoz kötött SPAR utalványos ajánlat.


Még egy/2:


Samsung

Galaxy Ace

Fehér

0 Ft

5000 Ft

értékű Spar

utalvánnyal Megrendelem

új, Smarttarifa 4

csomaggal

2 év hűséggel

2 év tarifamegtartással

Android 2.3 / 3,5"-os érintőképernyő / 5 MP kamera

Más tarifát választok

Samsung

Galaxy Ace 2

Fekete

0 Ft

5000 Ft

értékű Spar

utalvánnyal Megrendelem

új, Smarttarifa 5

csomaggal

2 év hűséggel

2 év tarifamegtartással

Android 2.3 / 3,8"-os érintőképernyő / kétmagos 800 MHz-es processzor


Meg még a többi....

2012. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lejár a két éved, akkor vehetsz. Bár régebben én egy év után tudtam plusz még egy előfizetéssel másik telót venni. Persze, így két előfizum volt egy ideig.
2012. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!