Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 3 telefont...

Samsung Galaxy S 3 telefont szeretnék szerintetek?

Figyelt kérdés

Idén karácsonyra kapok új telefont és a samsung alaxy s 3 ra gondoltam mi a véleményetek erről a telefonról ?

14/L


2012. dec. 3. 17:10
 1/6 anonim válasza:
egyik legjobb telelfon
2012. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó azt tudom de 1-2 infot kaphatnék róla ??
2012. dec. 3. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, hogy az egik legjobb telefon, de jobb nála ugyan anyiért az xperia t. Kb ugyan olyan erős hardver, minden másban meg jobb.
2012. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olyan x bigyuszt nem akarok
2012. dec. 3. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

A legjobb telefon,jobb mint az a túlárazott aplle termékek ami semmi újíás nem hozott megint és 250,000Ft :D

Samsung am jó gyártó de csak felsőkategóriában ebből adódik hogy ez nagyon jó telefont megéri megvenni :)

Sony Xperia T nekem sem jön be és lassab is rajta mindent,én már próbáltam mind a kettőt,tesómnak T-je van a haveromnak meg S3ja és gyorsabban ment minden,sok teszt is azt bizonyította hogy jobb csak ennek is egy baja van,hogy amoled kijelző amit utálok a T ebben sokkal jobb :)

2012. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amoled kijelző az mi ??
2012. dec. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!