Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Facebook Messengerb...

Hogy lehet Facebook Messengerben "offline" módban lenni?

Figyelt kérdés
Nekem van az androidos telefonomon Facebook Messenger, és nagyon szeretem is. Csak az a baj, hogy a Facebook for Android is rajta van a telómon - azon elvileg offline módban vagyok -, de mégis ha a gépről nézem meg valaki más facebookjáról a chatet, azt mutatja,hogy fent vagyok, csak telefonról (egy telefon jel van a nevem mellett). A Messengerben állandóan be vagyok jelentkezve, de viszont itt nem találom, hogy hogy lehetnék offline üzemmódban. Vagy csak az az egy megoldás van, hogy kijelentkezek? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 2. 13:31
 1/2 anonim válasza:
Sajnos én is erre kerestem a választ,de nincs. Messengerből mindig online vagy,sehogy sem tudsz offlineba menni.
2013. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

En se tudtam, keresgettem, ezt dobta fel, ide írom, hátha aktuális még valakinek.

Nekem ugyan IOS-em van, de hátha hasonló a séma.

1. Bemész az emberek listázásához (nálam 'Emberek')

2. Rámész, hogy csak az aktívakat mutassa (fent 'Aktív')

3. Legfelül vagy te, ott kipöckölöd magad az Offline-ból

4. Örülsz!

2014. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!