Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz már elérhető...

Mikor lesz már elérhető frissítés az Android Jelly Bean verziója Galaxy S3 ra Magyarországon?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg már van.
2012. dec. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már van, vagy 3 hete automatikusan letöltötte nekem a 4.1 JB-t (OTA).
2012. dec. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és miért lehet hogy nekem nem frissített, sőt ha rákerestem új szoftverre nem talált semmit
2012. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltatótól is függ, hogy milyen frissítés áll rendelkezésedre. Először annál a szolgáltatónál érdeklődj, ahonnan a telefon szoftvere is származik.


Ha nagyon sürgős a frissítés, kézzel is megpróbálkozhatsz a frissítéssel(Kulcsszavak: Kies, Odin, I9300XXDLIB, GT-I9300_XEO_I9300XXDLIB_I9300OXFDLI1_Original.zip)

2012. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megtaláltam egy listát a neten ami szerint még a Telenor szolgáltatónál nem elérhető a frissítés :(
2012. dec. 3. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!