Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom nokiámat a...

Miért nem tudom nokiámat a Nokia Ovi Playerrel összekapcsolni?

Figyelt kérdés
Nokia C3-01.5-ös telefonom van, és ki akartam próbálni a Nokia Ovi Playert hogy rendszerezzem a zenéimet, de nem tudom csatlakoztatni. 3 lehetőséget sikerült eddig: 1. az USB kábel bedugása után a "Nokia Ovi Suite" módot választom. Így az Ovi Player kiirja, hogy csatlakoztassam a készüléket Médiaátvitel módban. 2. "Media transfer" módban csatlakoztatom. Így az Ovi player azt írja, hogy nem megfelelő módban van csatlakoztatva, és van egy csatlakozás gomb. Ha rámegyek ismét azt irja, hogy csatlakoztassam a készüléket Médiaátvitel módban, a telefon meg azt írja ki, hogy "Nokia Suite mode activated". 3. "Mass storage" mód. Így a gép (winXP) csak a memóriártyát ismeri fel, külön meghajtóként, az Ovi Player a szokásosat írja. A telefon leírásában az van, hogy "Media transfer" módban csatlakoztassam. MOST MI VAN???

#óvoda #Nokia #szinkronizálás #nokia ovi player
2012. nov. 25. 16:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!