Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ONE X vagy Sony Xperia T?

HTC ONE X vagy Sony Xperia T?

Figyelt kérdés
Melyik telefont vegyem a kettő közül szerintetek? Játszásra, netezésre és még sok mindenre használnám!

2012. nov. 23. 20:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

A One x-re csak tegrás játékok vannak.

A T pedig 2 magos.

2012. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az mi hogy csak tegrasok? Mert ha torrentről pl leszedek egy játékot rá akkor nem lesz jó?
2012. nov. 23. 20:17
 3/25 anonim ***** válasza:

Első:

Az igaz, hogy csak 2 magos de Snapdragon S4 Krait proci van benne ami adja egy 4 magos szintjét és még kevesebbet is fogyaszt...

2012. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Akkor a T jobban megéri mint a One X?
2012. nov. 23. 20:26
 5/25 anonim ***** válasza:
2. vagyok én személy szerint a T-t venném, mert mint már mondtam jobb procija van mint a One X-nek (és mint az első mondta a One X Tegra 3-as processzora nem is támogat sok játékot pontosabban a Gameloft-os játékokat), jobb üzemidő, jobb a kamerája (13MP), szebb a kijelző és bővíthető is. Bár szerintem 16GB azért elég sok hely ami alapból van de van akinek az sem elég. Az Xperia T az jelenleg kapható egyik legjobb telefon, nekem Xperia S-em van és az is nagyon jó szóval nem bánod meg a Sony-t :)
2012. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
*Az Xperia T a jelenleg kapható
2012. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Itt megtalálhatod az Xperia T és a One X grafikai teljesítményét összevető szintetikus tesztek eredményeinek táblázatát:

[link]

(Egyébként meg olvasd el vagy nézd meg az interneten az összes cikket, tesztet, videót amit csak találsz, sokat lehet megtudni belőlük.)

A számoktól eltekintve véleményem szerint csak is a Sony jöhet szóba!

2012. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
+ 1 szavazat a Sonynak, írom ezt egy ION-ról. Szóval van némi segédfogalmam hogy ennél is jobb.
2012. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Értem akkor. Pedig HTC-t dícsérték a sense miatt meg a beats audio miatt de hát akkor ha a játékokat nem mindegyiket viszi akkor sajna felejtős.. :/ És akkor a T-n egy játék sem szaggat? Meg nem zavaró az érintéses gomb? Nem lesz tőle kicsi a kijelző?
2012. nov. 23. 22:09
 10/25 anonim ***** válasza:

Szaggatni nem fog egyiken sem, más tészta hogy sok el sem indul a HTC-n.


Amúgy ha egy ilyenen akad valami, az nem a telefon hibája, egész egyszerűen szarul van megírva.


ION-on sem akad meg a 800 megás 3D western akármi játék se. Bár csak kipróbáltam, gyorsan le is szedtem :-)


Nem beszélve a többi tulajdonságáról, kinézet, fényképező, anyaghasználat, minőség. Nem az a fröccsöntött szappantartó műanyag...

2012. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!