Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tennem letölteni...

Mit kell tennem letölteni vagy ilyesmik?

Figyelt kérdés
Sony Ericcson k800i telefonom van, és azt szeretném emgoldani, hogy a telóról bluetoothal tudjam irányítani a media playert, van benne ilyen funkció, mit kellene gépre letölteni vagy mi a teendőm, hogy működjön? már simán próbáltam minden program vagy letöltés nélkül de akkro enm találta meg a megfelelő eszközt a telefon. pls help:)
2009. aug. 16. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Bluotooth vevő egyátalán van a gépben? K800i van nekem is, de nem használom ezt a funkciót.
2009. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kell venned hozzá 1 bluetooth kulcsot ami kb 2000-4000Ft.-ig van... Bár én sem használom csak 1x próbáltam ki de hülyeség mert én nem WMP-el hallgatom a zenéket hanem Limewire-ral
2009. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát annyit nem ér, akkor inkább beviszem az egeret az ágyba ha zenét hallgatok azon is van gomb:D köszi:)
2009. aug. 16. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!