Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyors segítség kellene. Nokia...

Gyors segítség kellene. Nokia 500-as a Samsung Star S5230 helyett?

Figyelt kérdés

Az igényem egy telefonra hogy jó képet csináljon,telefonálás,sms meg persze azért lehessen testre szabni elég széles körben.

Szerintetek?


2012. nov. 23. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A Samsung Star készülékeinél minden jobb kb. A Nokiát én megváltóként fogadnám. :)

Nincs bajom a Samsunggal általában de az s5230ast és ez ehhez hasonló vicces darabokat szívesen eltüntetném az európai piacokról...

2012. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Kb én is így érzek a Start iránt...Köszi a választ.
2012. nov. 24. 07:00
 3/4 A kérdező kommentje:
De az nem baj hogy Symbian-os?
2012. nov. 24. 07:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj mert minden megvan rá. Úgy értem találsz rá bőven navigációtól kezdve egyszerűbb játékokon át facebook kliensig mindent.

Nem egy modern felület (javaslom az SPB shellt ha ez nagyon zavar) és nem a legfürgébb de a Starhoz képest egy informatikai csoda lesz majd meglátod ;).


Nekem egy 5800as nokiám van. Mind a mai napig jó szolgálatot tesz amikor az aktuális új csoda a szervizben döglődik vagy lemerül aksival gubbaszt a táskám mélyén.

2012. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!