Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti elégedettek vagytok a...

Ti elégedettek vagytok a Sygic navigáció sétáló opciójával?

Figyelt kérdés
Nemrég letöltöttem, próbálgattam, és az egyik útvonaltervezésben azt vettem észre, hogy be akar gyalogoltatni olyan helyre, ahova egyértelmű, hogy nem mehetek be (alagút kocsiknak).
2012. nov. 23. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, de nekem bejött. Mondjuk nem az autópályán kapcsoltam be a gyalogos módot :D
2012. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én Amszterdamban élek. Egy olyan városrészben, ahova a belvárosba a vízen át vezet az út. Gyalogosan-kerékpárosan az ingyenes komppal, autóval pedig egy autópályás részen az alagútban, ami átmegy a folyó alatt. Na most, én itthon, a házból kilépve kapcsoltam be az alkalmazást, és beütöttem egy belvárosi célt. És ahelyett, hogy a komp fele vinne, hogy azt használjam, láthatólag az autópályára és az alagútra akar vinni.
2012. nov. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!