Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade 3 vagy Sony Xperia...

ZTE Blade 3 vagy Sony Xperia tipo?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok? Miért?

2012. nov. 23. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem egy kategória, a tipo 35000, a blade 3 meg 50000, ezért persze, hogy a blade3 a jobb.

De ennyiből sokkal jobb minden téren az xperia u (46000).

2012. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én egy hete ugyanezen vacillálok. A sony egy brand, ami egy megszokott minőséget takar számomra, a zte meg egy viszonylagosan új márka, ami okozhat pozitív csalódást is...

ha sikerült eldöntened, azért írd le a döntés okát:) én ugyanezt teszem majd....

2012. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Árban a különbség jelenleg 5 ezer forint körül van, legalábbis a telenornál. Még mindig vacillálok, de majd írok ha sikerült eldöntenem.
2012. nov. 25. 13:23
 4/8 anonim válasza:
zte blade 3 29k telenorban olcsó,és jó,ha pedig nem tetszik legalább nem költöttél rá olyan sokat. :D
2012. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is a két telefon között vacillálok. Az az igazság, hogy én netezni se nagyon fogok rajta és játszani sem. Főleg telefonáláshoz fog kelleni, sms-ezni, és fotókhoz. Tudom, most az a kérdés, hogy ehhez miért kell nekem okostelefon?:)

Már őskövület a mostani telefonom, a sima telefonok nem tetszenek.

A Sonyról nagyon jókat írnak, pofás készülék is. A ZTE-nél viszont tetszik a nagy képernyő.

Inkább a megbízhatóság számítana. Gondolok itt arra, hogy ne fagyjon le, ne kelljen 2 hetent szoftverfrissítésre vinnem stb.


Ezek fényében melyik ajánlanátok?


Köszönöm előre is a segítséget.

2012. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tipo minőségibb és megbízhatobb + szervízháttere is van
2012. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ZTE Blade nem fog egy ütéstől vagy leejtéstől tönkremenni ellenben a sonyval, amivel a mai napig nem vagyok megelégedve. (okostelefonokra értem) Ha olcsó sony-t akarsz venni az egy kalap szar, ha jó sony-t akarsz, az meg kiba.. drága. A ZTE ellenben egy feltörekvő márka, kitudja pár év után milyen sikert fognak majd elkönyvelni maguknak. A ZTE Blade (első blade készülék) ma már gyenge, de 2szer úsztam vele tóba és széttört kijelzővel is müködött, amit egy sonyról nemhiszem, hogy eltudsz mondani. Röviden, ha Sony-ra vágysz akkor adj bele 60-70 ezret, mert elég sokat fogsz szívni vele.
2012. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Köszi a segítséget mindenkinek!

A ZTE-ről nagyon jókat írtak a fórumokon és a Telenornál is inkább azt ajánlották, mint a Tipot. Az eladó azt mondta, hogy a Sony nagyon jó Tv készülékek gyártásában, de telefonban már nem igazán.

Mármint az olcsóbb kategóriákban. Csak ilyenkor nem tudom, hogy az eladó ezeket csak azért mondja, mert az drágább és azt kell jobban eladni vagy tényleg ez a valóság.

A ZTE-nél kicsit attól tartottam, hogy még nagyon új, ismeretlen és nem tudom, hogy mennyir megbízható.

Most egy kis egyszerű Samsung telefonom van, de volt, hogy a betonra ejtettem el, darabjaira esett szét, de se a képernyője nem tört össze és más baja sem lett. Iszonyú strapabíró.

Még elgondolkodtam a Samsung Galaxy Mini-n is. Erről a típusról viszont már olvastam hideget-meleget.


Ha a Sony ennyire törékeny, ahogy írtad, akkor lehet, hogy nem ő nekem való készülék. Pedig pofás kis telefon.


Köszönöm a segítséget!

2012. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!