Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile-nál ez mit akar...

T-Mobile-nál ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Nem teljesen mobil kategóriába való a kérdés, de mivel T-Mobile, ezért gondoltam itt teszem fel.

T-nél részletre vennék egy Skullcandy Hesh2-t, de amikor neten próbálom megvenni csak egybe engedi kifizetni.

Létezik, hogy ez olyan akció, hogy csak személyesen lehet részletre venni?

Itt a link:

[link]


Platina szintű ügyfél vagyok, szóval azzal nem lesz gond.


2012. nov. 22. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki.
2012. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen - részletfizetést általába csak személyesen tudsz egyszerűen intézni...

T-mobile általába olyan feltételeket szokott "kérni", hogy 6hónapja legyél ügyfele és ezidő alatt ne fizess késve - ha ennek megfelelsz élhetsz a kamatmentes részletfizetéssel...

2012. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Deahogy nézem a konkrét terméket nézem, amit akarsz, ott írja is, hogy részletfizetést csak személyesen T-pontba tudsz intézni... viszont online meg 10%-al olcsóbban kapod meg! (szerintem hülyeség részletre venni...) 2.000 Ft-ot spórolsz, ha egybe fizetbe online rendeled és ingyen házhoz viszik...
2012. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Ha részletre veszem akkor meg csak havi 2 rongy, az meg semmi, egybe az a ~18k azért kicsit sok.

Meg akkor normálisabb fejhallgatót vennék, ha egybe ennyi pénzt költenék rá.

2012. nov. 25. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!