Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe fog kerülni a samsung...

Mennyibe fog kerülni a samsung galaxy s4? Azt tudom, hogy februárban jön ki, de sehol se találtam meg, hogy kb mennyi lehet majd.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm .
2012. nov. 21. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Februárban max. bemutatják a Mobile World Congress-en Barcelona-ban...egyelőre 2012 nyara van meghirdetve kiadásnak.Árat meg jó hogy nem találtál, lévén még 2012 Decembere sem kezdődött el.

Bár előreláthatólag ugyanott fog kezdeni, mint az S3, vagy kicsivel fölötte, szóval nyugodtan számíthatsz 200 ezerre is már jó előre...

2012. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013 nyara
2012. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi , nem tudtam hogy nyár , de mostmár ezt is tudom :)
2012. nov. 30. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
a google csodákra képes...
2012. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 renato-n ***** válasza:
Április végén fog megjelenni és az ára az eddigi s készülékeket nézve kb. 150-200 ezer forint lesz.
2013. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!