Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II-őn fog...

Samsung Galaxy S II-őn fog akadni valami? Felpontozok!

Figyelt kérdés

játékra gondolok.

de kinéztem másik két telefont is, az x Xperia P-t és a Galaxy S Advance-t. Ezek közül melyiket érdemes megvenni? fanboyok válaszaira nem vagyok kiváncsi..


2012. nov. 20. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hardveresen kb ugyanott van az S2 meg a P, jó mindkettő.Azt kell eldöntened, hogy nagyobb kijelző(0,3"-al) kisebb felbontással (S2), vagy Kisebb kijelző nagyobb felbontással.


Szvsz a P-t azért ajánlanám inkább, mert minőségibb az anyaghasználat, és sokkal optimalizáltabb az OS is, meg a UI is rajta, mint az S2-n.


Hogy fog-e akadni rajta valami.Akármit csinálsz az androiddal, csúcs hardver alatt is képes megakadni magától is, attól függ milyen megakadásra gondolsz?Menüben való görgetésnél, stb. az sgs3 és a hox is képes megakadni, ez a multitasking OS hátránya.Hogy lesz-e olyan játék, vagy app, ami képes rajta megakadni?Előfordulhat az is, de nem vészes a helyzet, mindkettő jó hardverrel rendelkezik.


Az S advance-t kihúznám a sorból, mivel a hardver ugyanaz, mint a p esetén, ellenben a P jobb.

2012. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyobb akadások nem lesznek rajta, és ezek közül én is a p-t ajánlom, mert hardverben egy kicsit gyengébb az s2-nél, de minden másban sokkal jobb.

Viszont ha rám hallgatsz, az s2 árából xperia s-t veszel, mert az már minden téren jobb.

2012. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kisvuk29 ***** válasza:
Én is a P-t ajánlom,mert nem nagyon fog akadni rajta semmi.De vigyázz,mert CSAK 16 GB a belső tárhelye.
2012. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!