Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ír ki a telefonom az...

Miért ír ki a telefonom az üzenet érkezéséhez egy órával korábbi időpontot? Az óra jól van beállítva, és az üzeneteket nem kapom késve. De érkezési időpontnak ha mondjuk 15:30-kor küldik és kapom,14:30-at ír ki. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarországról küldik az sms-t?
2009. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez azért van mert az időzónád rosszul van beállítva. Úgy emlékszem, hogy vagy sima GMT-re állítsd, vagy GMT+1órára.
2009. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy emlékszem GMT+1-re van állítva. De hát arra is kéne nem? Mindenesetre este megnézem (most nincs nálam) és átállítom egy próba erejéig, köszi a tippet!


Egyébként Magyarországon belül ill. külföldről fogadott smseknél egyaránt ez a helyzet, szóval nem az a baki.

2009. aug. 17. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott csinálni ilyet a telefonom, de csak bizonyos emberektől kapott sms-eknél van ez, tehát nem mindegyiknél. Én soha nem állítgattam az időzónán semmit.
2009. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én se mert jól van beállítva.


Minden smsnél ez van, nem válogat.

2009. nov. 6. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!